Teamleader obchodního týmu

E-Jobs Service

Location: Plzeň Region, Plzeň Profession: IT - Sales and service Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Experience: 1 years Entry date: Immediately
Display language:

Hledáme vhodného kandidáta do nového týmu v Plzni.

Náplň práce

  • vedení nového týmu na samostatném projektu

  • podpora, rozvoj a motivace členů týmu

  • kontrola, koordinace činností a jejich hodnocení

  • spolupráce s interními týmy (IT, zákaznická podpora, atd.)

  • práce v interním systému

  • administrativní činnost.

Požadujeme

  • AJ slovem i písmem

  • obchodní praxe podmínkou

  • zkušenosti s vedením týmu výhodou

  • výborné organizační a komunikační schopnosti podmínkou

  • spolehlivost, pečlivost, samostatnost, nápaditost a profesionální přístup

Nabízíme

  • fixní plat + motivační systém odměňování

  • firemní benefity (stravenky, občerstvení na pracovišti, vzdělávání)

  • kreativní práci v dynamickém obchodním týmu,

  • účast na zajímavých projektech úspěšné firmy,

  • příjemné pracovní prostředí v kolektivu mladých lidí,

  • prodejně osvědčené know-how pro konkrétní řady produktů,

Contact person:

Jaroslav Balík