Elektrikář/údržbář - podílejte se na novém projektu

TOP Control s.r.o.

Location: Plzeň Region Profession: Crafts and manual labour, Technical professions, Manufacture & Industry jobs Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time, Shift work Entry date: Immediately Suitable for: Graduates

Popis pozice: •    seřizování, údržba a nezbytné opravy jednoúčelových montážních linek řízených PLC  •    spolupráce při zlepšování procesu kompletace součástek pro automobilový průmysl •    zodpovědnost za plynulý chod montážních linek •    vedení skladu náhradních dílů ke strojům •    místo výkonu práce: Plzeň (500 m od Nákupního centra Borská pole) •    vhodné pro všechny technické typy: absolventi, kutilové, modeláři …

Požadujeme: •    ukončené SOU, nebo SŠ vzdělání v oboru elektrotechnika, nebo strojírenství •    orientace ve výkresové dokumentaci •    spolehlivost, přesnost, zodpovědnost •    výhodami jsou znalost PLC, znalost pneumatických systémů, základní znalost prostředí automotive, platná vyhláška 50/1978 Sb. minimálně §5

Nabízíme: •    dlouhodobou spolupráci na HPP •    zajištěné ubytování, doprava, diety •    čisté, tiché, klimatizované pracovní prostředí •    provoz na dvě směny •    relax zone •    systém firemních benefitů •    rodinné výlety •    bonusy pro pracovníky •    dárkové balíčky •    kvalitativní bonusy •    firemní pracovní oděv…

Contact person:

Tomáš Toufar