Konstruktér

EUROPA RECRUITMENT spol. s r.o.

Location: Pardubice Region Profession: Construction & Real Estate, Technical professions Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Experience: 1 years Entry date: Immediately

Hledáme vhodné kandidáty do nově otevřené pobočky na pracovní pozici Konstruktér s místem výkonu práce Pardubický kraj. Dlouhodobá práce, odpovídající platové ohodnocení, nástup ihned.

Náplň práce

  • Práce v 3D (SolidWorks)

  • Návrh robotizovaných pracovišť, jednoúčelových strojů a manipulátorů

  • Tvorba výkresové dokumentace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru strojírenství

  • Znalost systému SolidWorks nebo podobného systému

  • Min. 1 rok konstrukčních nebo projektových zkušeností

  • Flexibilitu a týmového ducha

  • Čistý trestní rejstřík

Nabízíme

  • Práce v mladém a progresivním kolektivu

  • Zajímavá práci

  • Flexibilní pracovní doba

  • Nástup možný ihned

Contact person:

Europa recruitment