OPERÁTOR 3D ZAŘÍZENÍ

AC Jobs, s.r.o.

Salary: From 25000 CZK Location: Hradec Králové Region Profession: Quality control Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Experience: 2 years Entry date: Immediately

Jste absolventem střední nebo vysoké školy strojního zaměření? Máte zkušenosti s 3D měřícími stroji a je to obor, který Vás baví a naplňuje? Chcete pracovat v zázemí stabilní společnosti, která vyvíjí nejmodernější komponenty do automobilového průmyslu?

Náplň práce

  • obsluha a programování 3D měřícího stroje

  • vizuální kontrola kvality výrobků

  • jakostní ohodnocení výrobku

  • vedení technické dokumentace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání, strojírenské zaměření

  • praxi v oboru min. 2 roky

  • orientaci v technické dokumentaci

  • zkušenost s měřícími postupy

Nabízíme

  • zaměstnanecké benefity -příspěvek na dopravu

  • možnost kariérního růstu

  • zajímavou, různorodou pracovní náplň

  • nástup ihned

  • místo výkonu práce: okres Jičín

Contact person:

Denisa Ondrušová