OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – personální služby

AC Jobs, s.r.o.

Salary: From 30000 CZK Location: Prague Profession: Administration Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Experience: 5 years Entry date: Immediately

Máte praxi na obchodní pozici a každé obchodní jednání je pro Vás výzvou? Máte organizační talent a pracujete rádi s lidmi? Plnění obchodních plánů je pro Vás vítanou příležitostí, jak si zajistit nadstandardní příjem? Pak Advantage Consulting, největší česká personální agentura hledá právě Vás!

Náplň práce

  • prodej služeb personální agentury

  • aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků, průzkum trhu

  • rozvoj a zlepšování vztahů se stávajícími zákazníky

  • zpracování obchodních nabídek, návrhy řešení pro jednotlivé zákazníky

  • účast na obchodních jednání, prezentacích zákazníkovi a prezentace společnosti

  • spolupráce s ostatními členy společnosti, pravidelný reporting

Požadujeme

  • prokazatelné výsledky praxi a na obchodní pozici min. 5 let

  • komunikativní úroveň anglického jazyka

  • min. ukončené SŠ vzdělání

  • orientace na zákazníka a na výsledek, příjemné vystupování

  • komunikační dovednosti, nadšení pro práci

  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti s třináctiletou tradicí na trhu

  • motivující finanční ohodnocení (fix + provize)

  • jazykové a odborné vzdělávání

  • sick days, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění

  • flexibilní pracovní dobu, možnost home office

  • ísto výkonu práce: Praha

Contact person:

Denisa Ondrušová