Specialista dotačních projektů

EUROPA RECRUITMENT spol. s r.o.

Location: Olomouc Profession: Governmental & NGO's jobs Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Experience: 2 years Entry date: Immediately

V současné době hledáme samostatného, organizačně zdatného kolegu/kolegyni na pozici: SPECIALISTY DOTAČNÍCH PROJEKTŮ.

Náplň práce

  • komplexní administrace projektů po obsahové i finanční stránce, kontrolu dodržování pravidel příslušného dotačního programu

  • průběžných monitorovacích zpráv

  • administrace a koordinace výběrových řízení (příprava nezbytných podkladů, koordinace celého procesu výběru dodavatele, poskytování poradenství klientovi, kontrola související dokumentace)

  • komunikace s řídícími orgány

  • zpracování podkladů pro žádosti a zprávy z projektů

Požadujeme

  • zkušenost se samostatnou administrací dotačních projektů

  • znalost s administrací projektů po obsahové i finanční stránce

  • praktické zkušenosti v administrativě

  • dobrá znalost práce s PC (Excel, Word, Power Point)

  • zkušenosti s přípravou rešerší z různých informačních zdrojů

  • perfektní komunikační dovednosti

  • schopnost práce pod tlakem, samostatnost a aktivní přístup k práci

  • aktivní znalost Aj min B1

  • ŘP. sk B

Nabízíme

  • rozmanitou a samostatnou práci

  • pracovní notebook, telefon

  • zaškolení a průběžnou zpětnou vazbu

  • firemní benefity

  • možnost seberealizace a osobního rozvoje

  • prostor pro seberealizaci a prokázání projektově řídících schopností

Contact person:

Petra Pavlištíková