Obchodní zástupce

Europa Viza Consulting s.r.o.

Location: Prague Profession: Sales Representative Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Entry date: Immediately

Společnost Europa Viza Consulting s.r.o, poskytovatel poradenských sluzeb, vyhlašuje výběrové řízení na pozici „Obchodní zástupce“.

Náplň práce

  • Aktivní podpora a péče o přidělené zákazníky (informování zákazníků o prodejních akcích, změnách cen, sortimentu nebo služeb).

  • Vedení obchodních jednání.

  • Připravy prezentace, návrhy a kupních smluv.

  • Reportování vedoucímu obchodního týmu, regionálnímu manažerovi.

Požadujeme

  • komunikační a prodejní dovednosti

  • Jazyková způsobilost v anglickém a ruském jazyce slovem i písmem

  • Zkušenosti s vedením mezinárodního obchodu

  • Zkušenosti s uzavíráním dohod

Nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr.

  • Odpovědnou a samostatnou práci.

  • Přátelský a dynamický kolektiv.

  • Flexibilní pracovní dobu.

Contact person:

Ing. Jaroslav Dvořák