Dělník na montáž bazénů

ALLBAUTECH s.r.o.

Salary: From 15000 CZK Location: Prague Profession: Crafts and manual labour, Construction & Real Estate Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time, Flexible working hours Entry date: On agreement Suitable for: Graduates

Společnost Allbautech s.r.o. - která zajišťuje výrobu, montáž a prodej bazénů. Poskytuje služby s individuálním přístupem při montáži zastřešení a údržby bazénů. Firma působící na Slovensku a nově v České Republice s tradicí a dodržováním Evropských standardů. Hledá spolehlivého pracanta na montáž bazénů pro oblast Středočeský kraj a hlavní město Praha.

Náplň práce

  • samostatná práce - montáž nadzemních bazénů

  • řízení a dohled při realizaci staveb

  • zajišťování služeb spojené s údržbou bazénů

Požadujeme

  • aktivní přístup k práci

  • zodpovědnost

  • spolehlivost

  • časová flexibilita

  • organizační schopnosti a týmového ducha

  • ŘP. sk B

Nabízíme

  • stabilní a perspektivní zaměstnání

  • dobré platové ohodnocení

  • zaměstnanecké slevy

  • mobilní telefon

  • přátelský kolektiv

Contact person:

Lidiya Ignatuková