Bankovní poradce

GOOD WORKER s.r.o.

Location: Brno Profession: Banking & insurance Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Experience: 1 years Entry date: On agreement
Display language:

NÁPLŇ PRÁCE

  • plánování a realizace akviziční činnosti s cílem rozšířit portfolio klientů obchodního místa
  • poskytování vysoce kvalitního a profesionálního poradenství
  • identifikace potřeb klientů, navrhování optimálních řešení
  • zpracování klientské dokumentace
  • budování a rozvoj dlouhodobých vztahů s klienty
  • péče o akvizicí získané portfolio klientů
  • odpovědnost za prodejní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb

POŽADUJEME

  • praxi v oblasti péče o klienty a prodeje služeb
  • profesionální vystupování
  • prezentační a organizační schopnosti
  • vynikající prodejní a komunikační dovednosti
  • mobilitu a časovou flexibilitu
  • znalost produktů a služeb poskytovaných bankou
  • řidičský průkaz sk.B

NABÍZÍME

  • systém odměňování navázaný na Vaše obchodní úspěchy
  • zodpovědnou a zajímavou práci na plný pracovní úvazek, možnost i na zkrácený úvazek
  • možnost osobního vzdělávání (jazykové kurzy, semináře)

Contact person:

Silvie Ammerová
E-mail: s.ammerova@workintense.cz