Stavební dělník, zedník

EUROPA RECRUITMENT spol. s r.o.

Location: South Moravian Region Profession: Crafts and manual labour Type of contract: Employment contract, Agreement on work performance Type of employment: Full-time, Shift work Experience: 2 years Entry date: Immediately

Hledáme manuálně zručné uchazeče s praxí na stavbě na pracovní pozici Stavební dělník s místem výkonu práce Jihočeský kraj. Možnost zajištění ubytování v místě pracoviště, nástup ihned.

Náplň práce

  • Stavba zdiva, omítání, fasády, štukování

  • Veškeré dělnické a zednické práce

Požadujeme

  • Min. vyučení v oboru nebo praxe alespoň 2 roky

  • Schopnost dotahovat práci do konce

  • Odpovědnost za odvedenou práci

  • Vlastní pracovní oděv, pracovní nářadí (některé lze zapůjčit)

  • Dobrá znalost českého jazyka

Nabízíme

  • Možnost zajištění ubytování v místě pracoviště

  • Nástup ihned nebo po dohodě

  • Zajišťujeme pracovní povolení pro cizince

  • Lokalita Jihomoravský kraj

  • Odpovídající platové podmínky

  • Příplatky za práci přesčas

Contact person:

Europa recruitment