Manažer jakosti

Avangarda spol. s r.o.

Location: Central Bohemian Region, Beroun Profession: Quality control Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time, Flexible working hours Entry date: Immediately

Pro významnou průmyslovou společnost přijmeme vhodného uchazeče na pracovní pozici - Manažer jakosti

Náplň práce

  • Řízení a kontrola procesů v oddělení kvality

  • Odpovědnost za plnění interních procesů, směrnic, systémů

  • Systémové odstraňování chyb včetně zavádění a řízení nápravných opatření

  • Vedení interní a externích auditů

  • Jednání se zákazníky a dodavateli, řešení reklamací

Požadujeme

  • Certifikáty a zkušenosti s HACCP a BRC výhodou

  • Znalost AJ , NJ výhodou

  • MS Office a práce na PC

  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Zajímavou práci v mezinárodní společnosti

  • Profesní i osobní rozvoj

  • Zajímavé mzdové podmínky

  • Řadu zaměstnaneckých benefitů

  • Možnost příspěvku na bydlení

Contact person:

Martin Novák