SPECIALISTA PROCESU BALENÍ

AC Jobs, s.r.o.

Salary: From 23000 CZK Location: Hradec Králové Region Profession: Engineering Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Entry date: Immediately

Jste absolventem střední nebo vysoké školy ideálně technického zaměření? Máte dobré analytické myšlení a dobře se orientujete v technické dokumentaci? Vedl/a jste již nějaké projekty ve výrobní společnosti a chcete mít jistotu zaměstnání v mezinárodní společnosti? Určitě nám zašlete svůj životopis na níže uvedené kontakty! Máme pro Vás vhodnou pracovní nabídku:

Náplň práce

  • aktivní spolupráce při procesu balení

  • stanovení standartu balení

  • volba správné technologie a postupu balení

  • příprava cenové kalkulace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání, technické zaměření

  • praxe na podobné pozici

  • AJ na komunikativní úrovni

  • znalost programu AutoCAD

  • komunikativnost, odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • motivující platové ohodnocení

  • možnost kariérního růstu

  • zaměstnanecké benefity – 13. plat, dovolená navíc

  • zaměstnání v příjemném prostředí

  • místo výkonu práce: okres Trutnov

Contact person:

Denisa Ondrušová