Six Sigma Leader

Avangarda spol. s r.o.

Location: Central Bohemian Region, Beroun Profession: Quality control Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time, Flexible working hours Experience: 3 years Entry date: Immediately

Pro významnou průmyslovou společnost přijmeme vhodného uchazeče na pracovní pozici - Six Sigma Leader

Náplň práce

  • zvyšování efektivity výroby a podpůrných procesů v dané výrobě

  • tvorba zlepšovacích návrhů, prezentace vedení společnosti

  • koordinace spolupracovníků napříč organizací v oblasti tvorby zlepšovacích procesů

  • školení a trénink zaměstnanců všech úrovní v oblasti metod štíhlé výroby

  • reporting, analýzy, rozbory daných ukazatelů

  • vedení administrativy spojené s Lean a Six Sigma projekty

Požadujeme

  • Znalost štíhlé výroby a metod jako jsou např. Kaizen, Hoshin, SMED,5S,atd.

  • Znalost technik neustálého zlepšování- Lean production, Six Sigma

  • Znalost AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Zajímavou práci v mezinárodní společnosti

  • Profesní i osobní rozvoj

  • Zajímavé mzdové podmínky

  • Řadu zaměstnaneckých benefitů

  • Možnost příspěvku na bydlení

Contact person:

Martin Novák