Dělník výroby zastřešení - Čelař, Hořovice

EUROPA RECRUITMENT spol. s r.o.

Location: Hořovice Profession: Manufacture & Industry jobs Type of contract: Agreement on work performance Type of employment: Shift work Entry date: Immediately

Přijmeme spolehlivé uchazeče na pozici: Dělník výroby zastřešení - Čelař do české firmy zabývající se výrobou bazénů a zastřešení s místem výkonu práce Hořovice. Možnost dlouhodobé spolupráce, zajištění ubytování v místě pracoviště.

Náplň práce

  • výroba hliníkové konstrukce čel

  • pokrývání vybranou krytinou, převážně polykarbonátem PKB dle technické specifikace a požadavku zákazníka

Požadujeme

  • vyučení v oboru zpracovní plastů a kovů

  • orientace a znalost technických dokumentů a výkresů

  • fyzická zdatnost

  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme

  • pracovní úvazek od března do listopadu

  • moderní zázemí prosperující firmy

  • zajištění ubytování zdarma

  • nástupní plat 65,-/hod, po zaučení 70-75,-/hod

  • příplatky dle výkonu

Contact person:

Europa recruitment