VEDOUCÍ VÝROBY – ZEMĚDĚLSTVÍ

AC Jobs, s.r.o.

Salary: From 50000 CZK Location: Vysočina Region, South Moravian Region Profession: Chemistry and food industries Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Entry date: Immediately

Máte zkušenosti s řízením výroby v zemědělství nebo potravinářském průmyslu? Domluvíte se anglicky a vedení podřízených pracovníků Vám není cizí? Hledáte práci na Vysočině a rádi byste pracovali ve stabilní společnosti, která ctí morální hodnoty?

Náplň práce

  • plánování a organizace výroby, zodpovědnost za výrobu s cca 20 podřízenými

  • zodpovědnost za plnění termínů i maximální využití výrobních kapacit

  • kontrola dodržování procesů, implementace metod štíhlé výroby

  • vedení, hodnocení a motivace podřízených pracovníků

  • plánování investic, podílení se na rozvoji společnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání potravinářského zaměření výhodou

  • praxe na obdobné pozici v zemědělství/potravinářství

  • zkušenosti s vedením lidí podmínkou

  • komunikativní znalost anglického jazyka

  • organizační schopnosti, loajalita, spolehlivost

Nabízíme

  • zázemí stabilní výrobní společnosti

  • služební auto i k soukromým účelům

  • odborné vzdělávání, jazykové kurzy

  • příspěvek na stravování

  • místo výkonu práce: Vysočina

Contact person:

Denisa Ondrušová