Pracovník bezpečnosti s AJ

Centrum Hostivice s.r.o.

Location: Hostivice Profession: Crafts and manual labour, Services Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time, Shift work Experience: 2 years Entry date: 07.2015

Společnost Centrum Hostivice s.r.o. vypisuje výběrové řízení na pozici pracovník bezpečnosti.

Náplň práce

  • evidence vozidel

  • pochůzková činnost po objektu

  • střežení objektu

  • drobná administrativa

  • obsluha kamerového systému

Požadujeme

  • dobrá fyzická kondice

  • ostražitost

  • profesní vystupování a jednání

  • zkoušky profesní kvalifikace strážný (možnost absolvování)

  • předchozí praxe v oboru ostrahy

  • výpis z rejstříku trestů

  • AJ min B1

Nabízíme

  • Zajímavou a náročnou práci v multikulturním prostředí

  • Možnost podílet se na ochraně objektů se zvýšenou bezpečnostní hrozbou

  • Vstupní profesionální zaškolení

  • Průběžný teoretický i praktický výcvik

  • Adekvátní finanční ohodnocení

  • Možnost profesního i platového růstu

Contact person:

Ing. Petr Matějů