Skladový operátor s VZV Práce Bor u Tachova

Europa Workintense spol. s r.o.

Salary: From 20000 CZK Location: Plzeň Region Profession: Warehouseman Type of contract: Agreement on work performance, Agreement on work activity Type of employment: Full-time Entry date: Immediately

Přijmeme Skladového operátora do skladu s elektronikou. Nabízená pozice je vhodná i pro cizince. Možnost zajištění ubytování. Zálohy. Práce na DPČ

 Náplň práce:

  • příjem, třídění a uskladňování zboží
  • práce se scannerem
  • kontrola zboží
  • vykládka palet
  • organizace skladu a evidence skladových zásob
  • zpracování vratek dodavatelům
  • plnění pokynů nadřízeného pracovníka

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe na pozici Skladového operátora s VZV je vítána
  • čistý trestní rejstřík
  • hmotná zodpovědnost
  • zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • komunikativní znalost českého nebo slovenského jazyka

 Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobá, stabilní práce v České republice, Bor u Tachova
  • práce na DPČ (dohoda o pracovní činnosti)
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU
  • nástup na pozici Skladník možný ihned nebo po dohodě
  • možnost zaučení na řidiče VZV

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda na pozici Skladového operátora s VZV 85 Kč/hod.
  • bonusy, příplatky
  • možnost zajištění ubytování
  • zálohy

 Pracovní doba:

  • Po-Pá
  • 8-10h směny
  • možnost přesčasu

Contact person:

Silvie Ammerová
E-mail: s.ammerova@workintense.cz