PRACOVNÍK ÚDRŽBY TECHNOLOGICKÝCH LINEK

AC Jobs, s.r.o.

Salary: From 25000 CZK Location: Moravian-Silesian Region Profession: Technical professions Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Entry date: Immediately

Jste technický typ? Máte zkušenosti s údržbou výrobních linek? Přistupujete ke své práci aktivně a můžete se pochlubit analytickým myšlením? Rádi byste se podíleli na modernizaci výroby a uplatnili tak svoje dosavadní zkušenosti a kreativitu?

Náplň práce

  • Zodpovědnost za správný chod výrobních technologických linek

  • Koordinace a dohled nad provozem zařízení a jejich údržbou

  • Účast na technickém rozvoji výrobních zařízení

  • Spolupráce a komunikace s externími dodavateli

  • Zodpovědnost za náklady spojené s údržbou

  • Práce s výkresovou dokumentací

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru

  • Zkušenosti s údržbou technologických linek

  • Znalost AutoCAD, progeCAD

  • Schopnost koordinace a organizace práce

  • Proaktivní přístup, samostatnost a důslednost

  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Stabilní práce v úspěšné společnosti

  • Motivující finanční ohodnocení

  • 5 týdnů dovolené

  • Roční prémie

  • Příspěvek na stravu

  • Relokační balíček

  • Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Contact person:

Denisa Ondrušová