ŘIDIČ/KINAŘ (pro studenty)

Tomáš Milbach

Salary: From 9900 CZK Location: Central Bohemian Region Profession: Employee of the restaurant, Driver, Projectionist Type of contract: Agreement on work performance Type of employment: Flexible working hours Entry date: On agreement
Display language:

Náplň práce

Řízení osobního automobilu s přípojným vozidlem - karavan na jednotlivé lokace po celé ČR. Následná montáž promítacích zařízení a audiotechniky. Prodej lístků a občerstvení před a během filmové projekce. Demontáž všech zařízení a následný návrat na základnu ve Středočeské Kouřimi.

Kino je v provozu pravidelně a to od června do září, kdy v jednotlivých týdnech (středa/čtvrtek - sobota/neděle) realizuje letní kina v jednotlivých obcích.

Požadujeme

ŘP skupiny B

Aktivní řidičskou praxi min. 2 roky

Potravinářský průlaz

Časovou flexibilitu - projekce se pořádají po setmění

Aktivní přístup

Chuť pracovat

Vřelý přístup k zákazníkům

Výhodou:

Vlatní automobil

Praxe s audiotechnikou

Praxe z občerstvení

Nabízíme

Základní odměnu 600 Kč za akci + 75 Kč/hod. jízdy (= 90 Kč/hod.)