MANAŽER SERVISNÍHO ODDĚLEN

AC Jobs, s.r.o.

Salary: From 35000 CZK Location: Zlín Region Profession: Technical professions Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Entry date: Immediately

Jste vůdčí typ s organizačními schopnostmi? Je Vaším cílem spokojený zákazník? Hledáte práci, ve které uplatníte svůj organizační talent?

Náplň práce

  • Zajištění chodu servisního oddělení

  • Vedení týmů více než 50 zaměstnanců

  • Zodpovědnost za jejich výsledky

  • Dohled nad dodržováním termínů

  • Nacházení kritických míst a jejich odstraňování

  • Spolupráce s ostatními pracovníky v rámci společnosti

Požadujeme

  • Alespoň středoškolské vzdělání technického směru

  • Zkušenosti na podobné pozici

  • Schopnost domluvit se v anglickém jazyce

  • Schopnost vedení většího kolektivu

  • Zákaznický přístup a obchodního ducha

  • Schopnost supervize

Nabízíme

  • Automobil, notebook, telefon

  • Motivující finanční ohodnocení

  • Zajímavou práci na manažerské pozici

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Odborný růst

  • Sick days

  • Místo výkonu práce: Valašské Meziříčí

Contact person:

Denisa Ondrušová