Finanční poradce - správce klientského portfolia

Robert Seidl

Location: Central Bohemian Region Type of contract: Work for Trade Certificate Type of employment: Full-time, Flexible working hours, Work from home Entry date: On agreement Suitable for: Graduates, Entrepreneurs, Disabled

Nabízíme práci pro renomovanou značku se silným zázemím a možnost profesního i kariérního růstu. Poradcům poskytujeme vysoce profesionální přípravu na vstupu a během zaškolení v oboru a další průběžné odborné vzdělávání, zajímavou progresivní provizi, komplexní zázemí, podporu a mnoho dalších výhod a benefitů pro vás i vaše nejbližší (nejlepší tarif na trhu na neomezené volání, slevy na produkty u partnerů (byznys oblečení, notebook,automobily…)

Náplň práce

  • •Konzultace a poradenství klientům v oblasti pojištění a financí

  • •Péče o stávající klienty a vyhledávání nových obchodních příležitosti

  • •Budování dlouhodobých obchodních vztahů

Požadujeme

  • •VŠ/SŠ vzdělání s maturitou

  • •Schopnost věcné komunikace a argumentace

  • •Příjemné vystupování a pro-klientský přístup

  • •Uživatelskou znalost práce s PC

  • •Předchozí obchodní zkušenosti výhodou

  • •Aktivní řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • •Silné zázemí a know-how nejsilnější společnosti na pojistném trhu

  • •Finanční odměna v době zaškolování nad rámec provizí (až ve výši 129 tis. Kč po dobu 12 měsíců)

  • •Efektivní profesionální příprava, obchodní a produktové zaškolení

  • •Rychlý kariérní růst

  • •Kancelářské zázemí v budově České pojišťovny a stála podpora manažera obchodního týmu