Account Manager

Europa Capital spol. s r.o.

Salary: From 25000 CZK Location: Prague Profession: Banking & insurance Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Experience: 2 years Entry date: Immediately

Europa Capital offers consulting services for businesses to help them develop their activities in the Czech Republic. We are looking for a young and ambitious: Account Manager

Náplň práce

  • komplexní péče o klienta

  • získávání nových klientů

  • příprava podkladů na schůzky a jednání

  • zpracovávání cenových nabídek

  • reporting

Požadujeme

  • aktivní, flexibilní a motivovanou osobnost orientovanou na výsledek

  • velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti, schopnost zaujmout znalost anglického jazyka

  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)

  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • odpovídající mzdové ohodnocení (fixní plat + prémie)

  • mobilní telefon a notebook

  • stravenky plně hrazené zaměstnavatelem

  • dovolená navíc

  • možnost osobního růstu

  • jazykové kurzy AJ

  • Možnost homeoffice/ cestování

Contact person:

Ivan Rozman