Obchodní zástupce, prodej plastových oken a dveří

VORLÍČEK-PLAST s.r.o.

Location: Central Bohemian Region Profession: Trade - purchase and sale Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Entry date: Immediately

Rodinná firma VORLÍČEK – PLAST s.r.o., výrobce plastových oken a dveří, hledá vhodného kandidáta na pozici - obchodní zástupce, prodej plastových oken a dveří.

Nástup možný ihned

  • Umíte jednat s lidmi? Máte praxi a zkušenosti v oboru prodeje plastových oken? Máte přehled o situaci na trhu? Tak to hledáme právě Vás.

  • Hlavní pracovní náplň:

  • intenzivní vyhledávání nových zákazníků

  • vyřizováním standardní kancelářské agendy

  • obchodní korespondence

  • vytváření strukturovaných nabídek

  • Požadujeme:

  • vysokou míru dovedností v oblasti obchodní komunikace s klienty

  • extrémně zodpovědný přístup, přesnost, systematičnost a pečlivost

  • spolehlivost

  • práce na PC

  • výborné komunikační schopnosti

  • praxi v oboru prodeje a měření oken (není nutná)

  • Nabízíme:

  • velmi dobré zázemí úspěšné a stále se rozvíjející společnosti

  • zajímavou, kreativní a odpovědnou práci

  • mzdové ohodnocení dle znalostí a zkušeností, odměny dle výsledků

  • služební notebook, telefon, dle dohody firemní automobil

  • V případě, že Vás naše nabídka zaujala a máte požadované zkušenosti, zašlete nám strukturovaný životopis na emailovou adresu rv@vorlicek-plast.cz o naší firmě získáte informace na www.vorlicek-plast.cz

Contact person:

Jitka Vorlíčková