PROGRAMÁTOR PLC

AC Jobs, s.r.o.

Salary: From 22000 CZK Location: South Moravian Region Profession: Electrical technician Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Entry date: Immediately

Máte vzdělání v oboru elektro a chcete dále rozšiřovat své znalosti v oblasti automatizace a řídicích systémů? Umíte anglicky a hledáte možnost sebeuplatnění na technické pozici? Chcete pracovat pro dynamickou elektrotechnickou společnost v Jihomoravském kraji (jih)? Pracovní pozice PROGRAMÁTOR PLC čeká právě na Vás!

Náplň práce

  • Kompletní zaškolení do programování

  • Oživování a uvádění do provozu nových strojů

  • Diagnostika a naprogramování automatů

  • Servis, údržba a aktualizace programu

  • Spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme

  • SŠ/VŠ elektrotechnického směru

  • Základní znalosti systému Simatic

  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni

  • Vyhláška 50 §6 výhodou

  • Ochota učit se novým věcem

  • Technické myšlení a týmový duch

Nabízíme

  • Práci ve společnosti se stabilním zázemím

  • Příspěvek na dojíždění

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Závodní stravování

  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj (jih)

Contact person:

Denisa Ondrušová