Seřizovač-vstřikování plastů/ s praxí, i bez praxe

PLASTEX s.r.o.

Salary: From 28000 CZK Location: Pardubice Region Profession: Technical professions, Manufacture & Industry jobs Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Experience: 0 years Entry date: On agreement Suitable for: Graduates
Display language:

Náplň práce

seřizování vstřikolisů

příprava forem

řešení technických problémů ve výrobě

optimalizace výrobního procesu

spoluzodpovědnost za kvalitu dílů

denní a týdenní ošetření strojů a forem

3 směnný provoz

Požadujeme

ochotu pracovat, samostatnost a zodpovědnost

optimálně SOU/SŠ technického směru, není podmínkou

výhodou je praxe v oboru lisování plastů na pozici seřizovač,

vítána je zejména zkušenost se vstřikolisy a roboty ENGEL

Nabízíme

stabilní, klidné zázemí rodinné firmy

smlouvu na dobu neurčitou, po 6 měsících doby určité

5 týdnů dovolené

příspěvek na závodní stravování

příspěvek na penzijní připojištění dle délky zaměstnání

náborový příspěvek 10.000Kč vyplacený ve dvou částech: 5.000Kč po prvních 3 měsících

(= konec zkušební doby), dalších 5.000Kč po dalších 3 měsících (při prodloužení pracovního poměru)

mzda v souladu s požadavky, orientačně 23.000-33.000Kč, i více

Contact person:

Roman Šejnoha
Facebook: Roman Šejnoha