PPC specialista

E-Jobs Service

Location: Prague Profession: Marketing & PR Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Experience: 1 years Entry date: Immediately

Hledáme vhodného kandidáta/kandidátku pro obsazení pracovní pozice: PPC specialista - Praha. Nabízíme uplatnění pro samostatnou a dynamickou osobnost.

Náplň práce

  • zakládání a správa PPC kampaní (AdWords a Sklik)

  • sociální sítě (FB- reklama)

  • údržba a zvyšování efektivity

  • kontrola a tvorba textů reklamních inzerátů

  • zpracování reportů a analýz dle zadání

  • vyhodnocování úspěšnosti

  • účast na obchodních schůzkách s kolegy

Požadujeme

  • pokročilou znalost PPC reklamy, systémů Sklik a Google AdWords

  • alespoň základní znalost systému Google Analytics

  • přehled v oblasti internetového marketingu

  • přehled v oblasti webové analytiky výhodou

  • pokročilá znalost práce na PC je samozřejmostí

  • znalost AJ na komunikativní úrovni výhodou

Nabízíme

  • Zajímavé platové ohodnocení

  • Dlouhodobou spolupráci

  • přátelské prostředí

  • místo výkonu Praha 5

  • mobilní telefon

Contact person:

Jaroslav Balík