Pomocná síla do kuchyně. Globus. Práce v Praze

Europa Workintense spol. s r.o.

Salary: From 18000 CZK Location: Prague Profession: Kitchen helper Type of contract: Employment contract, Agreement on work activity Type of employment: Full-time, Part-time Entry date: Immediately

Přijmeme Pomocnou sílu do kuchyně do obchodního řetězce Globus. Výdělek až 18 000 Kč. Možnost zajištění ubytování. Práce vhodná pro cizince. Práce na DPČ

Náplň práce:

  • mytí nádobí
  • práce s automatickou myčkou
  • ostatní pomocné práce
  • plnění pokynů nadřízeného pracovníka

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • praxe na pozici Pomocná síla do kuchyně je vítána
  • čistý trestní rejstřík
  • potravinářský průkaz (je možné vystavit při vstupní lékařské prohlídce)
  • zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • komunikativní znalost českého nebo slovenského jazyka
  • ochota pracovat i o víkendech

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobá práce v České republice
  • stabilní pracoviště v Globusu
  • místo výkonu práce v Praze - Čákovice
  • práce na DPČ (dohoda o pracovní činnosti), po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek – HPP (hlavní pracovní poměr – odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění)
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU
  • pracovní pozice vhodná pro cizince
  • nástup na pozici Pomocná síla do kuchyně možný ihned nebo po dohodě

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda na pozici Pomocná síla do kuchyně 90 Kč/hod.
  • výdělek až 18 000 Kč
  • zajišťujeme ubytování
  • možnost záloh

Pracovní doba:

  • dvousměnný, PO-NE dle pracovní doby prodejny
  • možnost práce přesčas, práce o víkendech

Contact person:

Silvie Ammerová
E-mail: s.ammerova@workintense.cz