Skladník. 4PX. Bor u Tachova

Europa Workintense spol. s r.o.

Salary: From 18000 CZK Location: Plzeň Region Profession: Transport and Logistics Type of contract: Employment contract, Agreement on work performance Type of employment: Full-time, Part-time Entry date: On agreement
Display language:

Popis pracovní nabídky:

Přijmeme větší počet skladníků do Boru u Tachova. Pružná pracovní doba s možností přesčasů. Průměrný výdělek 20 000 Kč. Ubytování zdarma. Zálohy

Náplň práce:

  • vyskladňovaní a naskladňovaní zásilek
  • práce se čtečkou, pickování
  • balení
  • manipulační práce, třídění zboží
  • vizuální kontrola zboží

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • čistý trestní rejstřík
  • pojistka na blbost (pomůžeme s vyřízením)
  • praxe ve skladu na pozici skladník/picker výhodou
  • dobrý fyzický stav, dobrý zrak
  • spolehlivost a manuální zručnost
  • znalost práce se skenerem výhodou
  • základní znalost českého jazyka podmínkou
  • pracovní boty s metalickou špičkou
  • libovolné pracovní oděvy

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • místo výkonu práce Bor u Tachova, Plzeňský kraj
  • dlouhodobá práce ve společnosti 4PX
  • práce na DPP (dohodu o provedení práce), po zaučení možnost práce na HPP (hlavního pracovního poměru – odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění)
  • stabilní práce s možnosti osobního rozvoje
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza
  • nástup na pozici skladníka dle dohody

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda skladníka od 80 do 85 Kč/hod
  • výdělek až 20 000 Kč
  • ubytování zdarma (cca 5 min. pěšky)

Pracovní doba:

  • pružná pracovní doba
  • PO-PA 7:00 – 17:00
  • SO 7:00-12:00

Contact person:

Maryana Lozan