Překladatel/ka - Rumunštiny

E-Jobs Service

Location: Prague Profession: Translator Type of contract: Employment contract, Agreement on work performance, Agreement on work activity Type of employment: Full-time, Flexible working hours Entry date: On agreement Suitable for: Graduates, Entrepreneurs

Hledáme překladatele/překladatelku pro nový projekt, dlouhodobá spolupráce, nástup ihned/dohodou.

Nabízíme

  • Zajímavé platové ohodnocení

  • Dlouhodobou spolupráci

  • přátelské prostředí

  • místo výkonu Praha 5

  • mobilní telefon

Náplň práce

  • Překlad textu, úprava textů, popisu obsahu nabízených produktů a obsahu zasílaného newsletteru.

  • Analýzu klíčových slov,

  • Tvorba SEO

  • SEO copywriting a tvorba kvalitního obsahu,

  • Zpracovávání odborných překladů

  • Administrativní práce

Požadujeme

  • Výborná znalost rumunského jazyka slovem/písmem (min. C1)

  • Ochotu učit se novým věcem

  • Základní znalost českého jazyka a anglického jazyka

  • Další jazyky výhodou!

  • Dobrá znalost práce na PC (MS Office – Word, Excel, Power Point, ) a sociálních sítích.

  • Znalost PPC výhodou

  • Znalost SEO výhodou

  • Loajalitu, spolehlivost a pečlivost

Contact person:

Ivan Rozman