Skladník / balič

EUROPA RECRUITMENT spol. s r.o.

Location: Prague Profession: Transport and Logistics Type of contract: Agreement on work performance, Agreement on work activity Type of employment: Full-time, Shift work Entry date: Immediately Suitable for: Graduates

Do logistického skladu s elektronikou přijmeme uchazeče na pozici: Skladník / balič s místem výkonu práce Praha. Odpovídající platové ohodnocení. Dlouhodobá práce, možnost zajištění ubytování, nástup ihned.

Náplň práce

  • příjem a expedice

  • práce se skenerem (terminálový skener)

  • balení a kontrola zboží

Požadujeme

  • praxe na obdobné pozici - výhodou

  • pracovitost, samostatnost, spolehlivost

  • fyzická zdatnost, dobrý zrak

  • čistý trestní rejstřík - podmínkou

  • ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

  • dobré platové ohodnocení

  • dlouhodobá práce

  • možnost zajištění ubytování

  • lokalita práce Praha

  • nástup ihned

Contact person:

Europa recruitment