Obchodní zástupce

Avangarda spol. s r.o.

Location: Tábor Profession: Trade - purchase and sale Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Entry date: Immediately Suitable for: Graduates

Hledáme novou posilu do našeho týmu na pozici: Obchodní zástupce

Náplň práce

  • Zabezpečování potřeb svěřeného okruhu zákazníků

  • Aktivní vyhledávání potenciálních nových zákazníků

  • Sledování plnění termínů zakázek pro jednotlivé zákazníky

  • Pravidelná komunikace a schůzky se zákazníky

Požadujeme

  • umění zvládat různorodé situace s úsměvem

  • smysl pro zodpovědnost – klient na prvním místě

  • zdravé sebevědomí

  • aktivní oslovování klientů

  • obchodního ducha

Nabízíme

  • zázemí nadnárodní potravinářské společnosti s dominantním postavením na trhu

  • řízený odborný růst a dostatečný prostor pro Vaši kreativitu a obchodní potenciál

  • motivující finanční ohodnocení

  • služební automobil, notebook, mobilní telefo

Contact person:

Petra Pavlištíková