WEBDESIGNER

AC Jobs, s.r.o.

Salary: From 20000 CZK Location: Brno Profession: Webdesigner Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Experience: 1 years Entry date: Immediately

Máte zkušenosti s prací v grafických programech a možnost pochlubit se svým portfoliem? Umíte tvořit webové stránky a chcete mít práci, kde využijete svojí kreativitu?

Náplň práce

  • správa firemních webových stránek a jejich aktualizace

  • správa e-shopů a firemních profilů na sociálních sítí

  • tvorba produktových brandů (loga, vizuální styl, obalový design) a práce s nimi

  • návrhy e-mailových newsletterů, banner akčních letáků

Požadujeme

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání

  • praxe na obdobné pozici min. rok

  • znalost grafického programu (InDesign, Photoshop, Illustrator nebo Corel)

  • zkušenosti s tvorbou webových stránek

  • angličtinu na mírně pokročilé úrovni

Nabízíme

  • zázemí úspěšné společnosti

  • zajímavou a kreativní práci na HPP

  • odpovídající ohodnocení

  • stravenky, notebook

  • Místo výkonu práce: Brno - město (zaučení: Brno-venkov)

Contact person:

Denisa Ondrušová