Junior specialista Bezpečnosti práce BOZP a Požární ochrany PO – Praha

GOOD WORKER s.r.o.

Location: Prague Profession: Education & training Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Experience: 1 years Entry date: On agreement
Display language:

Náplň práce, o čem tato práce je:

  • Dodávat dílčí služby a poradenství pro klienty v regionu (kontroly pracoviště, zpracování dokumentace atd.)
  • Podílet na projektech komplexního outsourcingu BOZP a PO pro významné klienty
  • Podílet na rozvoji odborného know how v oblasti BOZP a PO v širokém týmu specialistů

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe v oblasti BOZP a PO
  • OZO BOZP nebo OZO (TP) PO výhodou
  • ŘP sk. B
  • Iniciativnost a zaměření na výsledek!

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • místo výkonu práce:  Praha
  • Výraznou možnost odborného růstu v týmu desítek odborníků BOZP a PO
  • Odborné vzdělávání a rozšiřování kvalifikace (firemní volno na vzdělávání a finanční
  • příspěvek)
  • nástup na pozici Junior specialista Bezpečnosti práce BOZP a Požární ochrany PO – Praha možný ihned nebo po dohodě

Mzda, finanční podmínky:

  • Odměnu odpovídající praxi a odbornosti s dynamickým růstem dle dosahovaných výsledků
  • bonusový systém odměňování
  • Služební automobil
  • Zaměstnanecké benefity (stravenky atd.)

Pracovní doba:

  • Flexibilní pracovní doba a samostatné plánování práce

Contact person:

Silvie Ammerová
E-mail: s.ammerova@workintense.cz