Operátor výroby - obsluha strojů PET, Praha 5

MAURITIUS PRAG s.r.o.

Salary: From 70 CZK Location: Prague Profession: Manufacture & Industry jobs Type of contract: Agreement on work performance Type of employment: Shift work Entry date: Immediately

Hledáme vhodné uchazeče na pozici: Operátor výroby - obsluha strojů PET, pro významný český pivovar s místem výkonu práce Praha 5, Smíchov. Nástup dle dohody, možnost dlouhodobé spolupráce, zajištění ubytování ZDARMA.

Nabízíme

  • možnost sezónní nebo dlouhodobé spolupráce

  • pracoviště v centru Prahy

  • zajištění ubytování v místě pracoviště

  • nástupní mzda od 70,-/hod

  • nástup dle dohody

Náplň práce

  • obsluha stáčecích linek PET

  • zajištění a kontrola plynulosti a chodu linky

Požadujeme

  • praxe na stejné nebo obdobné pozici - výhodou

  • základní znalosti práce na PC

  • ochota pracovat na směny

  • spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost

  • čistý trestní rejstřík

V případě zájmu o tuto pracovní nabídku, prosím zasílejte své CV na email: nabor@mauritiusprag.cz

Contact person:

Tatyjána Bárická