Autoelektrikář

EUROPA RECRUITMENT spol. s r.o.

Location: Karlovy Vary Region Profession: Motoring and Automotive industry, Crafts and manual labour, Manufacture & Industry jobs Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Experience: 1 years Entry date: Immediately

Významná česká firma z oblasti automobilového průmyslu zabývající se výrobou autobusů hledá vhodné uchazeče na pozici Autoelektrikář.

Náplň práce

  • Provádění jednotlivých montážních operací

  • Plnění úkolů zadaných mistrem

  • Výroba autobusů

Požadujeme

  • SOU technického směru (automechanik, autotronik, autoelektrikář,..)

  • Praxe v oboru min. 1 rok

  • Znalost čtení technické dokumentace, technických výkresů

  • Spolehlivost, manuální zručnost, fyzická zdatnost, dobrý zrak

Nabízíme

  • Hlavní pracovní poměr

  • Možnost zajištění ubytování

  • Osobní ohodnocení

  • Příspěvky na stravu a ubytování

  • Příplatky za směnnost a práci přesčas

Contact person:

Europa recruitment