Pracovník zákaznického oddělení a technické podpory

Europa Workintense spol. s r.o.

Salary: From 30000 CZK Location: Prague Profession: Telephone operator Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Experience: 1 years Entry date: On agreement
Display language:

Náplň práce, o čem tato práce je:

  • zpracování objednávek od zákazníků
  • komunikace se zákazníky, výrobou a centrálou společnosti v Polsku
  • technické poradenství zákazníkům
  • řešení oprav a reklamací ze strany zákazníků

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • min. SŠ vzdělání technického zaměření
  • znalost vyhlášky č. 50/1978 Sb. výhodou
  • praxe na obdobné pozici min. 1 rok
  • příjemné vystupování a pro-klientský přístup
  • anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni (především písemná komunikace)
  • velmi dobrá znalost MS Office
  • pečlivost, samostatnost, spolehlivost, pozitivní přístup
  • schopnost převzít zodpovědnostm

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • zajímavá práce v úspěšné, pozitivně řízené společnosti
  • přátelský, mladý a dynamický tým
  • zaškolení a možnost dalšího odborného růstu
  • účast na školeních v zahraničí (Polsko, Francie)
  • mezinárodní kontakty a spolupráce v rámci globální firmy
  • 5 týdnů dovolené
  • kurz Anglického jazyka
  • občerstvení na pracovišti, sickdays
  • místo výkonu: Praha 5- Stodůlky

Mzda, finanční podmínky:

  • 25- 30.000 Kč
  • stravenky
  • odměny a roční bonusy

Pracovní doba:

  • pondělí až čtvrtek 8:00- 17:00
  • pátek 8:00- 15:00

Contact person:

Silvie Ammerová
E-mail: s.ammerova@workintense.cz