STAVBYVEDOUCÍ ENERGO

Rydval-Elektro s.r.o

Location: Litoměřice Profession: Power engineer Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Experience: 3 years Entry date: Immediately

RYDVAL – ELEKTRO, s.r.o. přijme na pozici STAVBYVEDOUCÍ ENERGO vhodného kandidáta.

Náplň práce:

-          příprava staveb k realizaci

-          legislativní ukončení staveb

-          jednání se zákazníkem a s úřady zpracovávání dokumentů

-          zajišťování potřebných povolení od úřadů

-          vedení agendy a administrativa

-          řízení a kontrola subdodavatelů

-          plánování a řízení prací pracovníků montáží

Požadujeme:

-          SOU, SŠ – elektrotechnického směru obor silnoproud

-          Vyhl. 50/78 Sb. § 6 nebo 7 nad 1000V

-          praxe minimálně tři roky v oboru energetika

-          znalost prostředí v energetice

-          práce s MS Word a Excel, Outlook

-          práce v systému Helios výhodou

-          komunikativnost, spolehlivost, samostatnost

-          schopnost kolektivní práce včetně efektivního vedení podřízených

-          příjemné vystupování

-          řidičský průkaz skupiny B

-          časová flexibilita

Nabízíme:

-          práci na plný úvazek

-          odpovídající platové ohodnocení dle mzdových tarifů společnosti (35 000 – 40 000,- Kč

-          příspěvek na stravování a penzijní připojištění

-          mobilní telefon

-          služební automobil

-          další zaměstnanecké výhody a bonusy

-          zvyšování kvalifikace

-          místo výkonu práce: Ústecký kraj - Litoměřice

Contact person:

Zdeněk Rydval