SPECIALISTA PRO ŠTÍHLOU VÝROBU

AC Jobs, s.r.o.

Salary: From 30000 CZK Location: Vysočina Region Profession: Engineering, Manufacture & Industry jobs Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Entry date: Immediately

Jste energický, komunikativní a máte organizační schopnosti? Chcete se podílet na zlepšování výrobních procesů napříč firmou? Rádi čelíte výzvám a ovládáte anglický jazyk na středně pokročilé úrovni? Pak neváhejte reagovat na pracovní pozici SPECIALISTA PRO ŠTÍHLOU VÝROBU hned teď!

Náplň práce

  • Organizace a koordinace meetingů v oblasti LEAN

  • Komunikace s odděleními kvality, technologie, výroby apod.

  • Tvorba analýz návrhů na zeštíhlování a následná prezentace výsledků

  • Školení a zaučování zaměstnanců do nových procesů

  • Spolupráce na hodnocení pracovníků

Požadujeme

  • SŠ/VŠ v technickém oboru, ideálně strojírenská výroba

  • Znalosti nástrojů LEAN velkou výhodou

  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni podmínkou

  • Dobrá znalost práce v MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

  • Organizační a komunikační schopnosti podmínkou

  • Ochota učit se novým věcem a neustále se rozvíjet

Nabízíme

  • Práci ve stabilní a moderní společnosti

  • 5 týdnů dovolené

  • Finanční odměny

  • Firemní stravování

  • Penzijní připojištění

  • Příplatek na dojíždění

  • Podpora při stěhování

  • Místo výkonu práce: Vysočina

Contact person:

Denisa Ondrušová