PR Asistent/ka

Avangarda spol. s r.o.

Location: Brno Profession: Marketing & PR Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time, Flexible working hours Entry date: Immediately

Přední česká PR agentura se sídlem v centru Brna, hledá pro posílení svého týmu nové kolegy / kolegyně na pozici: PR Asistent/ka

Náplň práce

  • budete působit jako podpora celého komunikačního týmu

  • spolupracovat s ostatními členy na zakázkách pro klienty

  • dlouhodobě odpovídat za svěřené části úkolů.

  • provádět monitoring médií

  • zpracovávat a analyzovat získané údaje

  • dílčí činnosti - psaní textů pro média a on-line prostředí, organizovat akce apod.

Požadujeme

  • schopnost psaní textů v češtině

  • kreativní myšlení

  • znalost prostředí MS Office

  • organizační schopnosti

  • spolehlivost, vstřícnost, komunikativnost

  • znalost angličtiny na komunikativní úrovni

  • řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme

  • možnost profesního růstu

  • odpovídající platové ohodnocení

  • další benefity (stravenky, mobilní telefon, příspěvky na sport)

Contact person:

Petra Pavlištíková