Realitní makléř

EUROPA RECRUITMENT spol. s r.o.

Location: South Bohemian Region Profession: Construction & Real Estate Type of contract: Employment contract, Work for Trade Certificate Type of employment: Full-time, Flexible working hours Entry date: Immediately

Jsme realitní společnost s kvalitním týmem a se stabilní pozicí na trhu. Již od r. 2004 se specializujeme na poskytování komplexních služeb v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí, financování a investic.

Náplň práce

  • zprostředkování prodeje(koupě, pronájmu) nemovitostí

  • aktivní vyhledávání nemovitostí

  • vedení obchodních případů

  • komunikace s klienty

Požadujeme

  • seriózní vzhled a vystupování

  • aktivní přístup, vytrvalost, komunikativnost, časovou flexibilitu

  • znalost práce s PC (Word, Excel, Internet, Outlook)

  • komunikativní znalost jazyků výhodou

Nabízíme

  • Motivační odměňovací systém nad rámec fixní mzdy

  • možnost kariérního růstu

  • provize až 50% z realitních případů, hypoték a úvěrů

  • časová flexibilita

  • po zapracování služební automobil

Contact person:

Petra Pavlištíková