Osobní asistent/ka

Avangarda spol. s r.o.

Location: Pardubice Region Profession: Assistant, Services Type of contract: Agreement on work performance, Agreement on work activity Type of employment: Shift work, Flexible working hours Experience: 3 years Entry date: Immediately Suitable for: Graduates

nezisková organizace příjme kvalifikované pracovníky na pozici Osobní asistent/ka.

Náplň práce

  • pomoc znevýhodněným spoluobčanům (hygiena, podávání jídla, drobný úklid, doprovody, společnost atd.)

Požadujeme

  • ochotu a schopnost se dále vzdělávat

  • bezúhonnost, spolehlivost, poctivost a skromnost

  • fyzickou zdatnost

  • časovou flexibilitu

  • ochotu cestovat hromadnou dopravou

  • výhodou požadované vzdělání (např. kurz pracovníka v sociálních službách)

  • praxi a zkušenosti v práci s lidmi

Nabízíme

  • práce na DPP nebo na DPČ

  • motivační odměna za odvedenou práci

  • nástup možný ihned

  • Pokud chcete být prospěšní lidem, kteří se bez pomoci druhého člověka neobejdou, a splňujete nezbytné předpoklady pro tuto práci, kontaktujte nás.

Contact person:

Avangarda