Pomocný pracovníci - potravinářství

EUROPA RECRUITMENT spol. s r.o.

Location: South Bohemian Region Profession: Gastronomy and Tourism, Chemistry and food industries Type of contract: Employment contract, Agreement on work performance Type of employment: Full-time, Shift work Experience: 2 years Entry date: Immediately

Do maso zpracujícího závodu na jihu Čech přijmeme zkušené uchazeče s prokazatelnou praxí na pracovní pozici Pomocný pracovníci - potravinářství. Zajišťujeme ubytování v blízkosti pracoviště. Nástup možný ihned.

Náplň práce

  • třídění, porcování, balení a skladování masa

  • pracování na úpravě masa a zhotovování běžných masných výrobků

  • práce na lince, dle požadavku nadřízeného

Požadujeme

  • praxe na stejné nebo obdobné pozici – podmínkou

  • potravinářský průkaz - podmínkou

  • čistý trestní rejstřík

  • dobrý fyzický stav

  • ochota pracovat na směny

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti

  • odpovídající platové ohodnocení

  • možnost ubytování v blízkosti pracoviště

  • nástup ihned

Contact person:

Europa recruitment