Inženýr/ka kvality

Avangarda spol. s r.o.

Location: Karlovy Vary Profession: Quality control Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time, Flexible working hours Experience: 1 years Entry date: Immediately
Display language:

Přijme v rámci rozvoje dalších aktivit Inženýr/ka kvality

Náplň práce

  • Kontrola kvality dodávek dodavatelů

  • Zpracování zákaznických reklamací, 8D Metoda

  • Jednání a denní komunikace s dodavateli

  • Sledování účinnosti nápravných opatření

  • Eskalace problémových dodavatelů v rámci programu kritických dodavatelů

Požadujeme

  • Znalosti metod kvality a analýz (denní používání)

  • Znalosti projektového managementu

  • Aktivní znalost AJ

  • Flexibilita, ochota cestovat

  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

  • Schopnost pracovat v týmu i samostatnost, jisté vystupování

  • Odolnost vůči stresu

  • Znalost Microsoft Office

Nabízíme

  • Velmi dobré pracovní ohodnocení

  • Vás individuálně provede zkušený kolega

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvky na stravování a sport

Contact person:

Petra Pavlištíková