Obchodní zástupce na HPP nebo smlouvu o obchodním zastoupení (OSVČ)

DP parts s.r.o.

Location: Prague, Central Bohemian Region, South Bohemian Region, Plzeň Region, Karlovy Vary Region, Hradec Králové Region, Pardubice Region, Vysočina Region, South Moravian Region, Olomouc Region, Zlín Region, Moravian-Silesian Region Profession: Specialist Officer, Trade - purchase and sale, Sales Officer, Sales Representative, Regional Sales Manager Type of contract: Employment contract, Work for Trade Certificate Type of employment: Full-time, Flexible working hours Experience: 2 years Entry date: Immediately Suitable for: Entrepreneurs
Display language:

Náplň práce

- pravidelně navštěvuji svěřené zákazníky

- předvádím výrobky

- informuji o novinkách v sortimentu

- podávám informace o použití výrobků

- plánuji a sjednávám schůzky na nastávající období

- aktualizuji informace v online prodejním systému

- aktivně vyhledávám nové zákazníky

- zdokonaluji se v obchodních dovednostech

- pracuji na své odbornosti v rámci sortimentu

Požadujeme

- praxi v obchodní činnosti

- bezúhonost

- čistý trestní rejstřík

- vlastní automobil (volitelně) / po zapracování firemní vůz i k soukromým účelům

Nabízíme

Obchodní zástupe na HPP:

- základní mzda + procenta z dosaženého obratu viz provizní tabulka (Obchodník HPP)

- MacBook Air

- sim karta s neomezeným voláním, sms a daty

- firemní automobil i k soukromým účelům (volitelně)

- vzorky výrobků k praktickým ukázkám u zákazníků

- zvyšování odbornoti v oboru formou školení

Obchodní zástupce na smlouvu o obchodním zastoupení OSVČ:

- odměňování formou provizního systému - viz provizní tabulka (Obchodník OSVČ)

Contact person:

Daniel Pavlík
Pevná linka: +420228881418