Executive Housekeeper

CPI Hotels, a.s.

Location: Prague Profession: Property Administrator / Manager Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Experience: 2 years Entry date: Immediately

Clarion Congress Hotel Prague∗∗∗∗ hledá vhodného kandidáta na pozici Executive Housekeeper.

Náplň práce

  • • kontrola a koordinace chod celého oddělení housekeeping

  • • odpovědnost za dodržování kvality poskytovaných služeb a standardů hotelu

  • • školení a kontrola pokojských k zajištění maximální kvality úklidu

  • • odpovědnost za inventuru skladových zásob

  • • každodenní kontrola čistoty celého hotelu

Požadujeme

  • • praxi na stejné nebo obdobné pozici ve 4 nebo 5∗ hotelu (min. 200 pokojů) min. 2 roky - podmínkou

  • • dobrá znalost anglického jazyka, znalost dalšího jazyka výhodou

  • • uživatelská znalost práce na PC

  • • schopnost vedení lidí

  • • samostatnost, časová flexibilita

  • • organizační schopnosti

  • • dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

  • • zajímavou práci a příjemné pracovní prostředí

  • • systém zaměstnaneckých benefitů

  • • možnost dalšího vzdělávání

  • • platové ohodnocení s motivační složkou mzdy

Contact person:

Robin Hanák