PODPORA WINDOWS SERVERŮ

AC Jobs, s.r.o.

Salary: From 20000 CZK Location: South Moravian Region Profession: IT - system and HW management Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Entry date: Immediately

Máš alespoň roční zkušenost na pozici Support či Helpdesk? Ovládáš výborně němčinu či angličtinu nebo dokonce obojí? Baví tě řešení problémů a komunikace s lidmi?

Náplň práce

  • Podpora uživatelů převážně z Rakouska

  • Práce s ticketovacím systémem

  • Instalace, přesouvání, přidávání a výměna hardware

  • Nasazení software

  • Správa uživatelů v Active Directory

Požadujeme

  • Znalost sítí (switching, patching)

  • Znalost Active Directory (vytvoření uživatele, přidávání skupin atd.)

  • Zkušenost s podporou MS Windows (2007, 2008) a Office (2010)

  • Správa serverů

  • Dobrá znalost německého a/anebo anglického jazyka

Nabízíme

  • Zajímavé platové ohodnocení

  • Práce v menším týmu s otevřenou a neformální atmosférou

  • Školení a příležitosti pro rozvoj

  • Pružná pracovní doba, 25 dní dovolené

  • Příspěvky na pojištění či volný čas

  • Příspěvek na dojíždění

  • Možnost stravování v kantýně

  • Místo výkonu práce: Mikulov

Contact person:

Denisa Ondrušová