Koordinátor

EUROPA RECRUITMENT spol. s r.o.

Location: Central Bohemian Region Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Experience: 5 years Entry date: On agreement

Hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici Koordinátor. Místo pracoviště Středočeský kraj. Nutná praxe na koordinátorské pozici! Možnost služebního auta, telefonu, počítače. Odpovídající platové ohodnocení, nástup dle dohody.

Náplň práce

  • péče o svěřené zaměstnance

  • koordinace zajištění zákonných školení zaměstnanců

  • řešení denních neshod, které se vyskytnou v rámci pracovních směn, návrh nápravných opatření

  • objednávání, přidělování a evidence ochranných pracovních pomůcek

  • kontrola a koordinace zaměstnanců na směně

  • řešení pracovněprávních vztahů přidělených zaměstnanců

  • plánování a kontrola docházky na pracovišti

  • úzká spolupráce s manažerem projektu

  • reporting dle pokynu nadřízeného

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání

  • nutná praxe na pozici koordinátora nebo team leadera

  • praxe ve skladu min. 5 let

  • zkušenosti s vedením lidí

  • jazykové znalosti výhodou - AJ, RJ

  • pokročilá znalost MS Office Excel, Word

  • řidičský průkaz sk. B

  • oprávnění na VZV, retrak, NZV - výhodou

  • čistý trestní rejstřík

  • zodpovědnost, flexibilita, spolehlivost

  • fyzická zdatnost

Nabízíme

  • zázemí silné a stabilní společnosti

  • odpovídající platové ohodnocení

  • práce na hlavní pracovní poměr

  • možnost služebního auta, telefonu a počítače

  • nástup dle dohody

  • příjemný pracovní kolektiv

Contact person:

Europa recruitment