Recepční

Centrum Hostivice s.r.o.

Location: Hostivice Profession: Receptionist Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time, Part-time, Shift work Entry date: 07.2015 Suitable for: Graduates

Přijme novou kolegyni/kolegu na pozici Recepční . Tato pozice pro nás není "pouze" pozicí asistentskou nebo administrativní, ale znamená důležitý článek prvního osobního kontaktu s klienty, partnery či veřejností.

Náplň práce

  • Zajištění kompletního a samostatného chodu recepce

  • Správa pošty (odnos dokumentu na poštu, objednávky kurýrů)

  • řešení drobných reklamací,oprav, zajištění vybavení, komunikace s dodavateli (úklidová firma, správce budovy)

Požadujeme

  • Reprezentativní a milé vystupování

  • Pozitivně naladěnou osobnost

  • Profesionalitu a samostatnost

  • Pečlivost, preciznost, organizovanost a zaměření na detail

  • AJ min B2

  • Znalost práce s PC: Word, Excel, Outlook

Nabízíme

  • Příjemné a moderní pracovní prostředí

  • Možnost práce na směny

  • Zajímavé finanční ohodnocení a motivační odměny

  • Možnost osobního i kariérního růstu

Contact person:

Ing. Petr Matějů