PROGRAMÁTOR CNC STROJŮ

AC Jobs, s.r.o.

Salary: From 25000 CZK Location: South Moravian Region Profession: Engineering, Manufacture & Industry jobs Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Entry date: Immediately

Máte zkušenosti s programováním CNC strojů v programu TruTops? Jste technicky zdatní a rádi byste pracovali ve stabilní mezinárodní společnosti? Láká Vás práce na pozici PROGRAMÁTOR CNC STROJŮ v Jihomoravském kraji? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce

  • Programování CNC strojů

  • Práce v programu TruTops

  • Nakupování nástrojů

  • Vedení evidence nástrojů

  • Spolupráce s obsluhou CNC strojů

Požadujeme

  • Praxe na pozici programátora CNC strojů

  • Zkušenosti s prací v TruTops podmínkou

  • Znalost angličtiny velkou výhodou

  • Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost

  • Vysoké pracovní nasazení

Nabízíme

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti

  • Flexibilní pracovní doba

  • Možnost profesního růstu

  • Závodní stravování

  • Odborná školení a jazykové kurzy

  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Contact person:

Denisa Ondrušová