Specialista zákaznické kvality

Avangarda spol. s r.o.

Location: Brno Profession: Quality control Type of contract: Employment contract Type of employment: Full-time Entry date: On agreement

Hledáme vhodného kandidáta do mezinárodní společnosti na pozici: Specialista zákaznické kvality

Náplň práce

  • Sestavení a zavedení dokumentace kvality pro daný projekt

  • Přenos požadavků zákazníků týkajících se kvality do procesů výroby, logistiky a plánování

  • Spolupráce na speciálních externě prováděných zkouškách

  • Osobní kontakty s našimi zákazníky

  • Spolupráce na analýzách kvality a reklamací

  • Zodpovědnost za šetření reklamací všech zákazníků

  • Posouzení reklamovaných dílů

Požadujeme

  • znalost D/TLD a FQF

  • komunikativní znalost NJ

  • znalost požadavků zákazníků na dodávané díly

  • znalost zkušebních technik pro zkoušky prováděné dle kontrolního plánu

  • práce na PC (MS Office)

  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • dlouhodobá práce

  • služební automobil

  • mobilní telefon, notebook, stravenky a další benefity

Contact person:

Petra Pavlištíková